Nebankovní společnosti nabízejí možnost půjčit si rychle menší obnos peněz, který vás může zachránit před zbytečnými problémy.

Z tíživé finanční situace vám mohou pomoc expresní půjčky

Může se to stát každému z nás, že se dostane do špatné finanční situace a nebude schopen zaplatit složenky, nakoupit jídlo či platit hypotéku nebo splátky za auto. V takové chvíli je dobré mít vedle sebe partnera, na kterého se můžete obrátit.

Nebankovní společnosti nabízejí možnost půjčit si rychle menší obnos peněz, který vás může zachránit před zbytečnými problémy. Jednou z ověřených společností, která má sídlo a nabízí půjčky Brno, je společnost Profi Credit.

Navštivte pobočky s možností půjčky Brno, Praha a spousty dalších

Nabídku společnosti Profi Credit mohou občané, které se dostali do špatné finanční situace a nevyjdou s penězi pár dní před výplatou a hledají řešení. Může se tak stát v důsledku rozbité lednice, pokuty za parkování atd. Jednoduchý formulář nabízí hned několik možností, jak si o rychlou finanční pomoc zažádat. Ať už jste zaměstnanec, důchodce či na mateřské dovolené, Profi Credit s vám počítá. Na webových stránkách jednoduše zadáte svůj aktuální stav, částku kterou chcete půjčit a dobu měsíců po kterých chcete splácet. Následně požádáte o schválení půjčky on-line a jen čekáte až vám přijde vyjádření.

Přestože Profi Credit nabízí půjčky v Brně či v Praze ve svých kamenných pobočkách, nemusíte nikam chodit. Vše si můžete zřídit z pohodlí domova on-line nebo na zákaznické lince.

Co musíte splnit pro získání úvěru?

Aby jste byli úspěšní ve schválení úvěru, musíte splnit pár základních podmínek, které vyžadují všech nebankovní společnosti pohybující se v oblasti půjček. Prvním bodem je pravidelný měsíční příjem. Dále je to minimální věk 18 let a trvalý pobyt na území České Republiky.

Během půjčky bude po vás vyžadováno pár dokladů, které mají ověřit všechny skutečnosti o vaší osobě. Ať už budete žádat o úvěr telefonicky či on-line nebo se zastavíte pro půjčky Brno osobně na pobočce, vezměte si sebou kopii občanského průkazu, potvrzení příjmu od zaměstnavatele, dokument dokládající další příjem jako jsou sociální dávky a výpis z bankovního účtu či vyúčtování za elektřinu jako ověření kontaktního dokladu.

Výhody, které sebou půjčka přináší

V případě, že si půjčíte peníze, nebude po vás Profi Credit vyžadovat informaci o účelu úvěru. Je tedy jen na vás k čemu peníze využijete. V případě, že budete řádně splácet, získáte zvýhodněné podmínky, které můžete využít při dalším úvěru. Pokud si nevíte rady, jaký si zvolit úvěr či jak správně podat žádost o půjčku, můžete využit finančního poradce, který Profi Credit nabízí v rámci svých služeb. Vyhnete se tak zbytečným starostem a zmatkům, které vám mohou způsobit špatné nastavení splácení či nejasnosti ohledně splácení a další drobnosti. Poradce vám se vším pomůže a celou situaci vyjasní. Navíc vám může poradit i ohledně ušetření financí a lepšího chodu domácnosti.