Tady ale můžete dostat až 50000 Kč v hotovosti na ruku.

Půjčka peněz v hotovosti – až 50000 Kč na ruku

Hodila by se vám půjčka peněz v hotovosti? Možná právě nyní sháníte nějakou možnost, jak si půjčit peníze, a nevíte kde hledat. Tady ale můžete dostat až 50000 Kč v hotovosti na ruku. A za výhodných podmínek. Vyřízení jde i bez zaměstnání. Peníze máte na cokoliv, a nepotřebujete ani potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Podívejte se, co můžete získat a za jakých podmínek.

Hotovostní půjčka do domu

Zatímco u jiných nebankovních půjček musíte čekat, než jsou peníze převedeny z účtu na účet, tato hotovostní půjčka funguje jinak. Objednáte si půjčku přes internet a již do 24 můžete mít peníze v hotovosti u vás doma. Můžete si požádat o 5000 Kč (minimální výše úvěru) nebo i o 50000 Kč (maximální výše úvěru). Nebo i o jakoukoliv jinou částku.

Peníze navíc nevracíte jednorázovou splátkou, ale hradíte jen pravidelné měsíční splátky. Ty mohou být třeba 14 měsíců, nebo 20 měsíců, nebo jak se vám to bude hodit.

Peníze v hotovosti do 24 hodin

Potřebujete-li sehnat rychle peníze, pak vsaďte na tuto půjčku. Nikde jinde (snad kromě nějaké zastavárny) vám totiž nepůjčí peníze v hotovosti takto rychle. Tady je můžete dostat už do 24 hodin. Vyplníte jednoduchou online žádost. Obratem budete kontaktováni k naplánování schůzky. A už do 24 hodin vás můžete navštívit obchodní zástupce. Ten vám až do domu doveze smlouvu k podpisu a vyplatí vám peníze v hotovosti.

Půjčka 50 tisíc korun v hotovosti na ruku

  • Půjčka do 50 tisíc korun (minimální výše je 5000 Kč)
  • Bez potvrzení o příjmu ze zaměstnání
  • Peníze v hotovosti až do domu do 24 hodin
  • Vyřízení žádosti přes internet
  • Postupné splácení – pravidelné měsíční splátky (až 20 měsíců)

Půjčka peněz v hotovosti – i bez příjmu ze zaměstnání

Jednou z velkých výhod této nabídky je mimo jiné i to, že můžete být bez příjmu ze zaměstnání. Zatímco jinde je striktně vyžadováno, abyste byli zaměstnái, a doložili výplatní pásku, nebo rovnou potvrzení o příjmu od zaměstnavatele, zde to není potřeba.

Neznamená to ale, že byste mohli být zcela bez příjmu. Musíte doložit svoji schopnost splácet. Nemusí se ale jednat jen o příjem ze zaměstnání. O peníze si můžete požádat i podnikatel (OSVČ), důchodce nebo žena na mateřské. Je požadován doklad o příjmu – pracovní smlouva a výplatní pásky, důchodový výměr, potvrzení o příjmu mateřských dávek nebo daňové přiznání u OSVČ

Online žádost – půjčka 50.000 Kč na ruku