Potřebujete okamžitě půjčit peníze? Tady můžete dostat až 8000 Kč na cokoliv i bez ručitele, bez zástavy a bez placení poplatků předem. Vše potřebné vyřídíte online, přes internet, do 10 minut. Potřebujete jen občanku a výpis z bankovního účtu. Šance na peníze i pro důchodce nebo maminky na mateřské.

Okamžitá půjčka 8000 Kč na účet bez úroků a bez ručitele

Pokud vám zrovna schází peníze do výplaty, nebo by se vám hodilo pár tisíc korun i z jiného důvodu, pak je můžete velmi jednoduše získat už jen za pár minut. Tato půjčka vám nabízí 8000 Kč, které můžete dostat na účet v bance do 10 minut

Okamžitá půjčka 8000 Kč na cokoliv bez úroků

Půjčka je nabízena, jako krátkodobý nebankovní úvěr. Můžete zde dostat částku až 8000 Kč (jako nový klient, při opakované půjčce, je to i více) s úrokem 0%. Za půjčení peněz zde zaplatíte jen standardní poplatek, podle zvolené částky a požadované doby.

Půjčku můžete mít na 30 dní. Pokud byste pak nemohli peníze včas vrátit, můžete si úvěr jednoduše prodloužit. A to tím, že zaplatíte poplatek za prodloužení doby splatnosti o dalších 7, 15 nebo opět 30 dní. Takto je možné půjčku prodloužit i několikrát. Vždy vás to ale něco stojí.

Půjčka 20 000 Kč bez zástavy a bez ručitele

Pokud byste si u této nebankovní společnosti půjčovali peníze opakovaně, pak můžete dostat i podstatně vyšší částku. Může to být půjčka až 20 000 Kč. Podmínky pro půjčky do 20 000 Kč, jsou podobné, jako u základní nabídky. Stačí, abyste svoji první půjčku včas a řádně uhradili. A následně můžete požádat o více peněz.

Rychlá půjčka jen na občanku

K vyřízení této nebankovní půjčky skoro nic nepotřebujete. Stačí vám jen občanka a výpis z bankovního účtu. Občanku byste měli mít naskenovanou nebo vyfocenou mobilním telefonem. Během vyplňování žádosti, budete požádáni o její nahrání do příslušného formuláře.

K ověření vaší schopnosti splatit půjčku, je potřeba doložit výpis z bankovního účtu. Pokud jej nemáte k dispozici, nebo ho nechcete použít, tak je případně možné poskytnout například poslední dvě výplatní pásky. Nebo daňové přiznání (u OSVČ). Nebo i jiné potvrzení o příjmech (například u důchodců důchodový výměr, u maminek na mateřské to může být doklad o mateřské nebo rodičovské apod.).

Kromě občanky a výpisu z bankovního účtu (nebo nějakého jiného dokladu o příjmech), už ale nic dalšího není potřeba. Stačí, aby vám bylo alespoň 18 roků, měli jste vlastní bankovní účet a mobilní telefon.

Solidní půjčka bez zástavy, bez ručitele a bez poplatků předem

Peníze si zde může půjčit každý, kdo splní základní podmínky (viz výše). Není potřeba dokládat, na co peníze potřebujete. Nepotřebujete ani ručitele nebo dávat něco do zástavy.

U půjčky vám také nejsou účtovány běžné úroky (úrok je 0%). Platíte jen poplatek za poskytnutí úvěru. Ten ale rozhodně neplatíte předem (jako u některých podvodných nebankovních půjček). Příslušný poplatek za půjčení penz, zaplatíte až společně s jednorázovou splátkou.

Pokud byste si půjčili například částku 8000 Kč na 30 dní, pak budete za měsíc vracet celkem 11 040 Kč. Tedy 8000 Kč, které jste si na začátku půjčili a poplatek 3040 Kč za poskytnutý úvěr.

Okamžitá půjčka do 10 minut

Vyřízení této nebankovní půjčky, může být velmi rychlé. Peníze můžete mít na účtu v bance už do 10 minut. Stačí vám jen vyplnit jednoduchou online žádost, doložit všechny požadované doklady (občanka a výpis z účtu). A peníze mohou být velmi rychle vaše.