Půjčte si až 16 000 Kč na 30 dní, a nic vás to nestojí. Pokud peníze do měsíce vrátíte, tak je úrok 0%, a poplatky 0 Kč. Nabídka je pro první půjčku, pro nové klienty. Můžete dostat i flexibilní úvěr do 60 000 Kč s minimální měsíční splátkou.

Půjčka 16 000 Kč na měsíc zdarma – bez úroků a bez poplatků

Pokud potřebujete rychle půjčit menší částku a stačila by vám půjčka do 16 000 Kč, pak ji můžete mít úplně zadarmo. U této nebankovní finanční společnosti, máte možnost získat půjčku až do 16 tisíc korun na 30 dní, a neplatíte žádné úroky nebo poplatky.

Pokud za měsíc vrátíte celou půjčenou částku (např. zmíněných 16 000 Kč), pak vás půjčení peněz nestojí ani 1 Kč navíc. Můžete zde ale získat i flexibilní úvěr do 60 000 Kč, kde platíte jen velmi nízké měsíční splátky (stačí jen 500 Kč měsíčně).

Půjčka do 16 000 Kč, která je zadarmo

U této nebankovní společnosti, máte možnost získat první půjčku, se slevou 100%. To pro vás znamená, že si můžete velmi snadno půjčit až 16 000 Kč a nic za to neplatíte. Budete vracet právě jen tolik, kolik jste si na začátku vypůjčili. Úroky jsou 0%, poplatky jsou 0 Kč.

Jediné co musíte udělat proto, abyste doslali půjčku zadarmo, je vyplnit online žádost, počkat na schválení, a pak půjčku do 30 dnů, celou zaplatit.

Pokud byste nestíhali zaplatit celou půjčku do 30 dnů, pak to nevadí, budou vám pak už ale účtovány běžné poplatky, za prodloužení doby splatnosti.

Půjčka do 60 000 Kč na splátky

Pokud je pro vás 16 000 Kč na 30 dní málo, pak je zde i flexibilní úvěr do 60 000 Kč. Ten můžete mít stejně rychle, jako první půjčku do 16 000 Kč.

Flexibilní úvěr do 60 000 Kč, ale funguje trochu jinak, než běžná finanční půjčka. U tohoto finančního produktu, máte schválený úvěrový limit (až do 60 000 Kč) a finanční prostředky můžete kdykoliv čerpat znovu.

Když nic nečerpáte, nic vás to nestojí. Pokud si nějaké peníze vyberete, pak vám stačí zaplatit jen minimální měsíční splátku (3% z půjčené částky, minimálně 500 Kč). Peníze tak máte neustále k dispozici a můžete je splácet i delší dobu.

Jak sehnat peníze zadarmo? Jaké jsou podmínky?

Půjčku, která je na 30 dní zadarmo, může mít každý nový klient. Stačí jen vyplnit nezávaznou online žádost (viz níže), a splnit minimální podmínky, pro schválení úvěru:

  • Budete potřebovat občanský průkaz (nebo jiný doklad totožnosti)
  • Potřebujete účet v bance, který je vaše jméno
  • Měli byste znát své měsíční výdaje (nájem, jídlo, ostatní výdaje)
  • Potřebujete výpis z bankovního účtu, nebo potvrzení o příjmu

Nepotřebujete ale ručitele, nebo jiné ručení za půjčku (bez ručení a bez zástavy). Neplatíte žádné poplatky předem. Podání žádosti je nezávazné – finálně se rozhodujete až ve chvíli, kdy znáte všechny potřebné informace.

Vyřízení půjčky do 15 minut

Sjednání této půjčky do 16 000 Kč zdarma na 30 dní (nebo i flexibilního úvěru do 60 000 Kč), je velmi snadné a rychlé.

Vyplníte jednoduchou (a nezávaznou) online žádost. Počkáte na předschválení půjčky. Během schvalování budete vyzváni, k doložení kopie (fotografie, scan) nějakého dokladu totožnosti a doložení bankovního účtu.

Do 15 minut, byste měli znát výsledek. Po finálním odsouhlasení podmínek, jsou peníze ihned odeslány na váš bankovní účet a máte je tam ještě dnes (do hodiny).