Rychlá nebankovní půjčka do výplaty nabízí až 15 000 Kč ještě dnes (do 15 minut). Peníze máte ihned k dispozici, a je to i bez poplatků (0 Kč), bez úroků (0 Kč), a bez navýšení. Půjčka je k dispozici i pro lidi s minimálním příjmem.

První půjčka zdarma – 15 000 Kč bez navýšení (bez poplatků)

Krátkodobé půjčky před výplatou, zpravidla nejsou nijak zvláště výhodně. Je u nich sice možné dostat prakticky ihned peníze na účet (někde i v hotovosti).

Finanční prostředky ale musíte obvykle vrátit už za jeden měsíc, nebo se platí velmi vysoké poplatky za prodloužení.

Krátkodobé půjčky před výplatou („mikropůjčky“), jsou obvykle jedním z častých důvodů, proč se lidé tak často dostávají do dluhové pasti.

Jsou ale případy, kdy i taková „lichvářská“ krátkodobá půjčka do výplaty dává smysl. A ve výsledku vás to někdy ani nemusí nic stát. Peníze můžete mít k dispozici na kratší dobu i bez poplatků, bez úroků. Půjčenou částku, je možné splatit bez jakékoliv navýšení (0 Kč).

První půjčka je zadarmo – splátka bez navýšení (0 Kč)

Jednou z možností, kdy můžete dostat peníze zadarmo, nabízí nová Půjčka Plus. Ta má pro nové klienty připravenu atraktivní nabídku.

Peníze (až do 15 000 Kč), můžete dostat prakticky ihned (do 15 minut), a pokud je včas splatíte, pak vás to nic nestojí.

U první půjčky nejsou účtovány žádné poplatky (0 Kč), žádné úroky (0 Kč). Celkové navýšení splátky první půjčky je tak nulové – půjčka je kompletně zdarma.

Abyste ale měli první půjčku úplně zadarmo, pak ji musíte včas splatit. Pokud byste to nestihli, nebo neměli dostatek finančních prostředků, pak je možné prodloužení splatnosti (i opakovaně), ale už to bude něco stát (poplatky za prodloužení viz aktuální ceník na webu).

Půjčka do 15 000 Kč bez poplatků a bez úroků

Pokud potřebujete menší finanční částku, půjčit si peníze do výplaty, pak je to možné i bez vysokých poplatků:

  • První půjčka jde zdarma (bez úroků, bez poplatků, navýšení 0 Kč)
  • První půjčka je od 1 000 Kč do 15 000 Kč (opakovaně až do 30 000 Kč)
  • Peníze do 15 minut (ještě dnes na účtu v bance, nebo nejpozději následující pracovní den)
  • Půjčka zdarma musí být splacena do 10 dnů (možnost prodloužení splatnosti až na 30 dní, i opakovaně)
  • Bez zástavy a bez ručitele
  • Vyřízení ihned přes internet

Rychlá půjčka i pro lidi s minimálním příjmem

Tato rychlá krátkodobá nebankovní půjčka, nabízí poměrně výhodně podmínky. Nejenom, že můžete mít peníze zadarmo (první půjčka do 15 000 Kč). K získání tohoto úvěru vám stačí jen minimální příjem.

Jednou z podmínek, pro schválení žádosti o půjčku, je minimální příjem ze zaměstnání (nebo z nějaké brigády, důchod, apod.) alespoň ve výši 5000 Kč. I s tímto minimálním příjmem, můžete dostat až 15 tisíc korun prakticky ihned.

Pro schválení žádosti o úvěr, byste také neměli být v exekuci nebo insolvenci. Nesmíte mít trvalé bydliště na adrese městského úřadu. Nabídka není ani určena pro ženy na mateřské (nestačí mít příjem jen mateřské/rodičovské) nebo pro studenty.

Peníze ještě dnes – do 15 minut na účet v bance

Finanční prostředky jsou vypláceny pouze bezhotovostním převodem na účet v bance (půjčka v hotovosti zde není k dispozici).

Online žádost je možné vyřídit kompletně online. Stačí vám jen platný občanský průkaz, základní osobní údaje, mobilní telefon, emailová adresa a vlastní bankovní účet.

Peníze jsou ihned vypláceny na zvolený bankovní účet – můžete je mít k dispozici ještě dnes (u většiny bank je to do 15 minut, u některých to může být až následující pracovní den).