Můžete dostat 20 tisíc korun, hotově na ruku ihned. Nebo to může být až 150 000 Kč převodem na bankovní účet.

Hotovostní půjčka i pro lidi s exekucí

Půjčit si peníze, když jste v exekuci, není nic snadného. Lidem, co jsou v exekuci, nebo těm, co v exekuci byli v minulosti, banka obvykle peníze nepůjčí. Podobné to mají i nebankovní půjčky. Ani tam nemáte příliš velké šance na získání peněz v exekuci. Jsou ale výjimky.

Půjčka v hotovosti do 20 000 Kč

Tato nebankovní půjčka nabízí hned několik možností, jak si půjčit peníze. Můžete zde dostat peníze v hotovosti nebo na bankovní účet. Můžete si vybrat, jestli bude úvěr splácet týdně nebo měsíčně. Můžete si zvolit délku splácení od 45 týdnů až do 4 roků.

Hotovostní půjčky bez ručitele:

  • Základní půjčka v hotovosti do 20 000 Kč je pro nové klienty
  • Při opakované půjčce můžete dostat až 70 000 Kč v hotovosti
  • U bezhotovostní půjčky dostanete na účet v bance od 40 000 Kč do 150 000 Kč
  • Týdenní splátky 45, 60 nebo 80 týdnů
  • Měsíční splátky 12 – 48 měsíců
  • Peníze v hotovosti až k vám domů
  • Vyřízení online, přes internet
  • Bez ručitele a bez zástavy
  • Půjčka kde exekuce nevadí

Půjčka i pro lidi s exekucí

Peníze si zde mohou půjčit i lidé s exekucí. Mezi hlavní podmínky patří to, že je vám minimálně 18 rok, jste občanem České republiky (nebo v ČR máte trvalý pobyt).

K získání půjčky budete potřebovat platný občanský průkaz a nějaký doklad k ověření vaší adresy (SIPO, nájemní smlouva, zaplacené složenky nebo faktury, které prokážou vaši adresu).

Pokud jste v exekuci, nemusí to znamenat automatické zamítnutí žádosti. Posuzuje se vaše aktuální schopnost splácet. Měli byste doložit například výplatní pásky za poslední 3 měsíce, které prokáží vaši schopnost půjčenou částku splatit. Pak máte šanci dostat peníze i s exekucí.

Hotovostní půjčka na ruku

Peníze zde můžete dostat v hotovosti, na ruku. Obchodní zástupce společnosti je doveze až k vám domů na předem dohodnutou osobní schůzku. Přiveze vám smlouvu k podpisu a na místě vám hotově vyplatí celou pořadovou částku.

Kde sehnat půjčku s exekucí?

Právě zde. Stačí vyplnit následující nezávaznou online žádost a obratem vás bude kontaktovat pověřený pracovník, který s vámi dohodne podrobnosti osobní schůzky. Na té pak ihned můžete dostat požadované peníze.