Jsou zde nabízeny nebankovní úvěry od 5000 Kč do 150 000 Kč.

Rychlé půjčky v hotovosti – 150 000 Kč ihned na ruku

Velká většina bankovních i nebankovních společností, nabízí pouze bezhotovostní úvěry. Tedy takové, u kterých jsou peníze vypláceny na bankovní účet. Jen výjimečně je umožněna výplata poštovní poukázkou. A ještě méně časté jsou půjčky v hotovosti. Přesto ale i takové existují, a my bychom vám nyní rádi jednu takovou představili. Je to rychlá půjčka v hotovosti až do 150000 Kč. Peníze pak můžete dostat „na ruku“ do 20 minut od podepsání smlouvy na pobočce. Jinak je také pochopitelně možný i bankovní převod na váš účet, který by měl proběhnout do 24 hodin.

Rychlá půjčka do 150 000 Kč

Tato rychlá půjčka je nabízena všem, kdo potřebují peníze. Jsou zde nabízeny nebankovní úvěry od 5000 Kč do 150 000 Kč. Na rozdíl od některých krátkodobých nebankovních půjček, má tato nabídka parametry klasického úvěru. Splatnost si můžete zvolit od 12 měsíců do 42 měsíců. Vypůjčené finanční prostředky pak splácíte formou pravidelných měsíčních splátek

Půjčka v hotovosti ihned na ruku

Peníze zde můžete dostat v hotovosti, ihned na ruku, po podpisu smlouvy na pobočce. Nebo vše potřebné můžete vyřídit i přes internet a peníze vám budou během krátké doby odeslány na váš bankovní účet.

Půjčka s úrokem 0%

Momentálně také můžete využít speciální akci. Pokud si právě nyní sjednáte půjčku V libovolné výši (od 5000 Kč do 150000 Kč), a půjčené peníze splatíte nejpozději během 3 měsíců, pak vám budou vráceny všechny uhrazené úroky. Ve výsledku tak budete mít půjčku s 0% úrokem.

Jaké jsou podmínky pro schválení této rychlé půjčky?

  • Doložení minimálního příjmu alespoň 10 000 Kč (zaměstnanec, živnostník, OSVČ, důchodce)
  • Žadatel nesmí být v insolvenci, exekuci nebo mít trvalý pobyt na adrese městského úřadu
  • Minimální věk 21 roků a maximální 75 roků, občanství ČR a trvalý pobyt na území ČR
  • Půjčka je vždy (a to až do 150 tisíc korun) poskytována bez ručitele a bez zástavy
  • Půjčka je bez poplatků předem – účtují se jen standardní úroky (které navíc mohou být jen 0%)
  • Vyřízení půjčky online nebo na pobočce
  • Vyplacení peněz v hotovosti nebo na účet

Půjčka v hotovosti i na mateřskou nebo bez příjmu?

Jak již bylo uvedeno výše, předpokladem pro schválení půjčky je zde doložení příjmu v minimální výši 10 000 Kč (platí pro zaměstnance, OSVČ či starobní/invalidní důchodce). O půjčku si ale mohou případně požádat i ti, kdo tuto podmínku nesplňují. Může se jednat třeba o ženy na mateřské nebo rodičovské apod. pak je ale maximální výše půjčky stanovena na 5000 Kč.

Nezávazná online žádost o půjčku v hotovosti

Pokud vás nabídka zaujala, pak můžete pokračovat vyplněním této nezávazné žádosti. Obratem se pak dozvíte, zda splňujete podmínky pro schválení úvěru, a jaké budou přesné podmínky – kolik si můžete půjčit, na jak dlouho, jaké budete platit úroky. Teprve pak se můžete rozhodnout pro závazné uzavření smlouvy buď přes internet, nebo si sjednáte osobní schůzku na pobočce.