Jako nový klient si zde můžete půjčit od 2000 Kč do 15000 Kč. A to na dobu od 3 měsíců do 24 měsíců.

Rychlá půjčka před výplatou – až 15000 Kč do 30 minut na účet

Došly vám peníze, a do příští výplaty je ještě daleko? Potřebuje rychle zaplatit nějakou složenku, fakturu, nebo máte nějaké jiné náhlé výdaje, a potřebovali byste si rychle půjčit peníze? Pak vám můžeme nabídnout až 15000 Kč, které budete mít do 30 minut na účtu v bance. Nemusíte nikam chodit, nebo jezdit, vše vyřídíte přes počítač z pohodlí vašeho domova.

Půjčka 15000 Kč do 30 minut

Tato rychlá půjčka vám nabízí možnost snadno sehnat peníze před výplatou, nebo i kdykoliv jindy. Jediné co musíte udělat je vyplnění jednoduché nezávazné žádosti. Žádost o půjčku najdete ZDE.

Stačí zadat pár osobních údajů a ihned budete vědět, jestli splňujete kritéria pro schválení úvěru. Pokud ano, tak vám budou ihned odeslány peníze. Jako nový klient si zde můžete půjčit od 2000 Kč do 15000 Kč.

A to na dobu od 3 měsíců do 24 měsíců. To je určitě velká výhoda. Jiné krátkodobé nebankovní půjčky před výplatou zpravidla nabízí jen pár tisíc korun, a ty pak musíte vracet už třeba za 2 nebo 4 týdny (obvykle je maximální doba splatnosti jen 30 dní). A to může být pro řadu lidí málo. Tady ale splácíte nejméně 3 měsíce (maximálně si pak můžete splátky rozložit až na 2 roky), a tím pádem platíte mnohem nižší splátky. Takže se nemusíte bát, že by splácení této půjčky nějak zruinovalo váš rozpočet.

Rychlá půjčka bez poplatků a bez ručitele

U této rychlé půjčky do 15000 Kč neplatíte žádné poplatky předem, ani žádné další poplatky. Jako je třeba poplatek za schválení úvěru. Nic takového. Budete hradit jen pravidelné splátky (navýšené o příslušný úrok, jehož výše se odvíjí od toho, kolik peněz si půjčíte a na jak dlouhou dobu).

K získání tohoto úvěru ani nepotřebujete ručitele nebo nějaké jiné ručení. Rozhodně je to půjčka bez zástavy.

Jaké jsou podmínky pro získání až 15000 Kč do 30 minut?

  • Minimální věk 18 roků, maximální 75 roků
  • Je požadován minimální příjem 6000 Kč
  • Výplata peněz na účet v bance do 30 minut (často už jen do 15 minut) = peníze budete mít ještě dnes
  • Vyřízení přes internet
  • Mobilní telefon (kontaktní telefon), bankovní účet a základní osobní doklady
  • Předčasné splacení půjčky je zdarma (nejsou účtovány žádné extra poplatky navíc)

Peníze nejenom před výplatou

Kromě toho že si zde jako nový klient můžete snadno a rychle půjčit až 15000 Kč před výplatou, můžete dostat i více peněz. Při opakované půjčce je možné získat podstatně větší sumu. A to až částku do 100000 Kč. Doba splatnosti u půjčky do 100 tisíc korun pak můžete být také až 24 měsíců.