Někde si mohou lidí půjčit jen několik tisíc – půjčky bez příjmu do 10000 Kč nebo do 15000 Kč.

Půjčky bez příjmu na ruku

Dostali jste se do situace, kdy jste bez příjmu, a přesto na vás tlačí nutné výdaje a vy nevíte kde vzít peníze na jejich uhrazení? Možní jste přišli o práci nebo to je i z nějakého jiného důvodu. Nemusíte se stydět za to, že jste takto dopadli. Přijít o práce je dneska velmi snadné. A najít novou složité, zvláště pokud žijete v nějakém regionu s vysokou nezaměstnaností. Kde vzít v takové situaci peníze? Podívejte se, jestli by vám nepomohli bez příjmu půjčky na ruku, o kterých si něco málo povíme v následujících odstavcích.

Půjčky bez příjmu pro lidi bez práce

Přijít o práci může dneska velmi snadno opravdu úplně každý. A mnoho lidí žije bez jakékoliv finanční rezervy, ze které by mohli čerpat, když je potká podobná nemilá situace. Pravda, z čeho také našetřit finanční rezervu, když jsou platy nízké a všechno je tak drahé, že? Co dělat v také situaci? Když už vám stát dá nějaké peníze – podporu v nezaměstnanosti nebo sociální dávky, nebude to asi mnoho peněz. A může to být ještě horší. Podpora se vyplácí jen pár měsíců a sociální dávky jsou často kvůli složitým podmínkám nízké.

Jít si požádat o půjčku do banky, když jste přišli o práci a jste bez příjmu je zbytečný námaha. Jedna z prvních věcí, která každou banku zajímá, je to, kde pracujete a jestli nejste ve zkušební nebo výpovědní lhůtě. A pokud tam řeknete, že jste bez práce, tak vás možná politují, ale peníze vám nedají určitě. Řešením pro vás tak mohou být jenom nebankovní půjčky. Ty jsou dostupné i pro lidi bez příjmu a bez práce. Půjčit si od nebankovní finanční společnosti může i ten, kdo přišel o zaměstnání a bere jen podporu.

Peníze v hotovosti na ruku i bez příjmu

Nebankovní půjčky bez příjmu nabízí hned několik společností. Díky tomu si sami můžete vybrat, který úvěr vám bude schopný nabídnout vyhovující podmínky a parametry. Někde si mohou lidí půjčit jen několik tisíc – půjčky bez příjmu do 10000 Kč nebo do 15000 Kč. Ty se ale hodí, jen pokud nepotřebujete peníze na delší dobu, nebo pokud vám stačí jen takhle pár tisíc korun. Pokud potřebujete více peněz, nebude to asi ono.

Jinou šanci pak nabízí půjčky, kde není potřeba dokládat příjem a půjčit si mohou i nezaměstnaní bez práce. Často se ale může jednat o půjčky, kde požadují zástavu nemovitosti. Můžete si tak půjčit i několik stovek tisíc korun nebo i více a nikoho nezajímá, jestli máte nějaký příjem nebo ne. Ale ani tohle asi není ideální řešení pro všechny. Řada lidí nemá nic, co by mohla dát do zástavy. Poslední šancí tak mohou být půjčky v hotovosti na ruku, které nabízí některé soukromé osoby (i když se jim někdy hanlivě říká „lichvářské půjčky“). Když vám nikdo jiný nepůjčí, tohle může být jedna z posledních šancí, jak sehnat peníze, když jste bez práce a bez příjmu.