Proto vám nabízíme půjčky až do 20 tisíc korun. K vyřízení této půjčky budete potřebovat osobní doklady.

Půjčka na sociální dávky nebo i pro nezaměstnané

Půjčit si peníze, když jste nezaměstnaní, odkázání jen podporu v nezaměstnanosti, nebo dokonce jen na nějaké sociální dávky, je téměř nemožné. Pokud pomineme nejrůznější „lichvářské“ půjčky, tak najít nějakou rozumnou možnost, jak si půjčit peníze bez zaměstnání, a bez příjmu skoro nejde.

Půjčka od banky pro nezaměstnané se objevuje stejně často, jako jednorožci v českých lesích. I nebankovní společnosti zpravidla lidem bez zaměstnání nepůjčují nijak ochotně. Výjimkou jsou možná jen krátkodobé půjčky, u kterých dostáváte částku do 5000 Kč. Ty jsou zpravidla nabízeny i lidem bez příjmu. Dá se ale někde sehnat více peněz když jste bez příjmu, bez zaměstnání nebo máte jen sociální dávky?

Půjčka na sociální dávky

Tato půjčka je ale k dispozici i těm, kdo mají jako příjem jenom sociální dávky. Typicky se může jednat o ženy na MD (mateřské dovolené) na rodičovské. Nebo může jít i o jiné sociální dávky. I když to zpravidla není nijak závratně vysoký příjem, je to poměrně pravidelný a „jistý“ příjem. Nám to tedy stačí jako dostatečná záruka toho, že budete schopni půjčené peníze vrátit. Takže vám půjčíme i jen „na sociální dávky“.

Půjčka i pro nezaměstnané

Pokud jste bez zaměstnání a bez jakéhokoliv doložitelného příjmu (žádná brigáda, žádný důchod, žádné sociální dávky), pak je to se schválením půjčky trochu složitější. Asi chápete, že vám nemůžeme půjčit nějakou vysokou částku, jen tak, na dobré slovo. My zase chápeme, že pár tisíc, půjčka do 5000 Kč, vám asi nepomůže. Proto vám nabízíme půjčky až do 20 tisíc korun. K vyřízení této půjčky budete potřebovat osobní doklady. A také byste neměli nikde jinde dlužit peníze. Tedy hlavně žádná exekuce nebo žádná insolvence.

Peníze ihned na ruku i bez příjmu

I když jste momentálně bez příjmu ze zaměstnání nebo z podnikání, u nás si půjčit můžete. Stačí doložit osobní doklady a nějaké pravidelné příjmy (brigáda, starobní důchod, invalidní důchod, mateřská, rodičovská nebo jiné sociální dávky) nebo alespoň projít testem „bezdlužnosti“ (kontrolujeme, zda nejste insolvenci nebo exekuci). A peníze dostanete ihned na ruku nebo do 24 hodin na účet v bance.

Kde sehnat peníze bez zaměstnání?

No přece právě u nás – tady jsou další informace o naší půjčce na sociální dávky a pro nezaměstnané:

  • Půjčka od 1000 Kč do 20 000 Kč
  • Pravidelné měsíční splátky až 12 měsíců
  • Bez placení poplatků předem
  • Peníze na ruku v hotovosti ihned
  • Peníze na účet ještě dnes
  • Minimální věk 18 roků
  • Bez insolvence a exekuce
  • 2 doklady totožnosti