Půjčky pro lidi s exekucí na plat obvykle poskytujeme v rozmezí od 5000 Kč do 150 000 Kč.

Půjčka i s exekucí na plat

Trápí vás nedostatek finančních prostředků? Dostali jste se do problémů s exekucí, protože jste někdy v minulosti neuhradili nějaký účet, složenku nebo fakturu? A nyní si vás „našel exekutor“? Je nějaká možnost, jak si půjčit peníze i s exekucí na plat?

Půjčka i pro lidi s exekucí

U banky nebo skoro u všech nebankovních společností, které poskytují půjčky či úvěry, je exekuce zpravidla velký problém. Lidem s exekucí obvykle nikdo nechce půjčit. A to hned z několika důvodů. Exekuce na plat nebo i jiná forma exekuce je obvykle znamením, že dotyčná osoba nemá, nebo případně dříve neměla, příliš dobrou platební morálku.

A také, pokud již má někdo exekuci, a vzal by si půjčku, kterou by také nesplácel, pak má věřitel mnohem menší šanci se dostanete své peníze zpět. U exekucí to funguje tak, že přednost mají ty exekuce, které přišly jako první. Pokud má tedy někdo velké dluhy, a splácí je exekucí na plat jen po malých částkách, tak by případné vymáhání dluhů trvalo velmi dlouho. Proto je pro lidi s exekucí téměř nemožné sehnat nějakou rozumnou půjčku.

Půjčka, kde nevadí exekuce

Přesto jsou ale možnosti, jak si půjčit i s exekucí. U této soukromé půjčky máte možnost požádat soukromého investora o půjčku peněz. Ta je k dispozici i pro ty, kdo jsou v exekuci. Je ale nutné upozornit, že to neplatí obecně.

Jako klient s exekucí budete patřit do vysoce rizikové skupiny. Při posuzování vaší žádosti tedy bude ověřeno v centrální evidenci exekucí, kolik vlastně dlužíte. Také je potřeba abyste doložili svou schopnost splácet – měli byste tedy mít nějaký pravidelný příjem v dostatečné výši.

V případě, že máte exekuci na plat jen na menší částku, a vaše příjmy jsou dostatečné na to, abyste tuto exekuci byli schopni během nějaké kratší doby splatit, pak je možné půjčku poskytnout. Zvláště v případě, že ji chcete použít na zaplacení exekuce.

Jak již ale bylo uvedeno, záleží na individuálním posouzení, na tom jaká je výše dluhu, a jak vysoké máte příjmy. Pokud by tyto dvě částky (dluh vs. příjem), byly v nějakém hrubém nepoměru, pak půjčka není možná.

Půjčka na exekuce – zaplacení poplatků předem?

V případě, že máte exekuce, bude vyžadováno předložení výpisu z evidence exekucí. Centrální evidence exekucí je spravována Exekutorskou komorou ČR a najdete ji na https://www.ceecr.cz/. Výpis z této databáze je možné získat online na tomto webu (stojí cca od 180 Kč do 300 Kč a více), nebo na České poště kde mají CzechPoint. Nebo tento výpis můžeme obstarat i my, pak ale bude požadováno zaplacení poplatku 300 Kč předem.

Víme, že existuje celá řada podvodných půjček, které vyžadují placení nějakých nesmyslných poplatků předem. Neradi bychom ve vašich očích spadali do stejné kategorie. Proto vám výše uvádíme, jak si případně můžete tento výpis z evidence exekucí obstarat sami. Pokud nám jej pak předložíte, nemusíte se bát placení poplatků předem. Pouze v případě že bychom tento výpis měli obstarat my, pak vás o poplatek požádáme. Je nutné upozornit, že v případě že byste nám zaplatili tento poplatek za výpis z evidence exekucí a ukázalo se, že vám půjčku nemůžeme poskytnout, pak jej ale nevracíme (i my jej musíme zaplatit – viz příslušný ceník https://www.ceecr.cz/cenik)

Kolik si můžete půjčit na vyřešení exekuce a kde požádat?

Půjčky pro lidi s exekucí na plat obvykle poskytujeme v rozmezí od 5000 Kč do 150 000 Kč. Záleží na výši vašeho příjmu nebo i na tom, jak vysoké máte exekuce. Splatnost pak může být od několika měsíců do maximálně 3 roků.

Pokud se chcete dozvědět více informací nebo chcete připravit nabídku půjčky pro vaši situaci, ozvěte se nám na exekuce@euro-pujcka.cz. Nezapomeňte uvést svoje údaje – kontakt na email/telefon, požadovanou částku a dobu splatnosti, výši vašeho příjmu a odkud pochází (zaměstnání, podnikání apod.), výši exekuce kterou případně máte a další informace.