Jednou z možností, jak sehnat peníze i v sobotu a v neděli, je tato nebankovní finanční nabídka.

Půjčka i o víkendu bez potvrzení o příjmu

Dají se někde půjčit peníze i v sobotu nebo v neděli? Obecně platí, že s půjčováním peněz o víkendu je to složitější. Banky i většina nebankovních společností pracují jen v pracovní dny, a o víkendu mají zavřeno. Navíc také, o víkendu nechodí peníze z účtu na účet. Pokud pomineme vyložené „lichvářské půjčky“, jaké nabízí zastavárny, které sice mají otevřeno i o víkendu, ale kde platíte neuvěřitelně vysoké úroky, pak mnoho možností, jak si půjčit peníze i o víkendu není.

Půjčka peněz i o víkendu

Jednou z možností, jak sehnat peníze i v sobotu a v neděli, je tato nebankovní finanční nabídka. O peníze si zde může zažádat i o víkendu. Vše se dá zařídit online. Stačí, když vyplníte tuto jednoduchou žádost o peníze. O víkendu jsou žádosti vyřizovány v době od 9:00 do 17:00. Pokud splníte požadované podmínky, peníze můžete dostat ihned.

O víkendu sice není možné poslat peníze na účet, můžete je ale dostat v hotovosti. Tato nebankovní společnost totiž spolupracuje se sítí partnerských obchodů, kde vám jsou schopni finanční prostředky vyplatit v hotovosti, i o víkendu. Takže pokud v sobotu nebo v neděli najednou zjistíte, že potřebujete nějaké peníze, dá se to vyřešit. Vyplníte online žádost. Vyčkáte na její schválení. A pak se vypravíte do nejbližšího partnerského obchodu, kde si peníze vyzvednete v hotovosti.

Půjčka i bez potvrzení o příjmu

Tato nabídka má hodně benevolentní podmínky. Vyřízení je možné i bez potvrzení o příjmu (ostatně, kde byste toto potvrzení o víkendu sehnali, že?). Pozor jen na to, že i když se obejdete bez potvrzení o příjmu, měli byste přesto mít nějaký minimální pravidelný příjem, ze kterého budete půjčené peníze schopni splatit.

Zároveň právě nyní máte možnost využít velmi výhodnou akci. Pro nové klienty je totiž nabízena první půjčka zdarma. Pokud vám bude stačit osm tisíc korun na dobu 30 dní (1 měsíc), pak vás to nemusí nic stát. Nezaplatíte žádné poplatky nebo úroky. Tyto peníze dostanete zcela bez jakéhokoliv navýšení. Vracet tedy budete právě jen oněch osm tisíc korun. A to už se vyplatí, ne?

Online žádost o peníze: