Pokud je půjčka schválena, tak jsou finanční prostředky ihned odeslány na váš bankovní účet.

Půjčka bez doložení příjmu do 10 minut

Kde sehnat peníze opravdu rychle? No přece právě ZDE! Postačuje zadat jen několik osobních údajů, a maximálně do 10 minut už víte, jestli peníze dostanete. Pokud je půjčka schválena, tak jsou finanční prostředky ihned odeslány na váš bankovní účet. Takže už za chvíli, uslyšíte „pípat“ svůj mobilní telefon. Bude to SMS zpráva, že vám na účet v bance, dorazily nějaké peníze. Je to opravdu rychlé!

Peníze i bez potvrzení o příjmu

Potřebujte nějaké peníze a nechcete se trápit s vyřizováním potvrzení o příjmu? Pak určitě nemusíte! Tady dostanete peníze i bez tohoto potvrzení. Můžete dostat až 20 tisíc korun (platí pro opakované půjčky, při první je limit maximálně 8 tisíc korun), a jde to i bez ověřování a kontrolování vašeho příjmu. Snadno a rychle tak budete mít k dispozici finanční prostředky, které právě nyní potřebujete.

Co nabízí půjčka bez doložení příjmu?

  • Kolik si mohu půjčit? = od 1 tisíc korun do 8 tisíc korun (opakovaná půjčka až 20 tisíc korun)
  • Za jak dlouho budu peníze vracet? = splatnost je od 1 do 30 dní
  • Musím mít potvrzení o příjmu? = ne potvrzení o příjmu není vyžadováno
  • Jaké potřebuji doklady? = jeden osobní doklad (například občanský průkaz, řidičský průkaz nebo cestovní pas)
  • Za jak dlouho budu mít peníze? = schválení půjčky proběhne do několika minut, podle toho, jakou máte banku, pak máte peníze na účtu, do jedné hodiny (ve výjimečných případech pak do 24 hodin)
  • Jaké jsou podmínky této půjčky? = minimální věk 18 rok, občanství ČR, jeden doklad totožnosti a nebýt v exekuci nebo insolvenci.

Peníze máte už za pár minut

O peníze si můžete požádat ZDE.

Vyřízení této půjčky je kompletně online. Nemusíte tedy nikam chodit nebo jezdit. Vše potřebné vyřešíte pohodlně přímo z domu nebo z kanceláře. Postačuje jen několik málo minut vašeho času, a je to hotové. Pokud jsou splněny všechny základní podmínky, pak je půjčka schválena do 10 minut, a peníze už jsou na cestě k vám. Už za malou chvíli je budete mít na účtu v bance.