Půjčka 50000 Kč bez zbytečného papírování

Půjčka 50000 Kč bez zbytečného papírování

Hodila by se vám půjčka peněz ve výši až do 50000 Kč? Možná se i právě Vy nyní snažíte na internetu najít nějakou dobrou půjčku, s jejíž pomocí byste získali finanční prostředky na pokrytí svých momentálních výdajů. Jedna taková je nabízena i zde. Jedná se o velmi zajímavou finanční nabídku. Je to půjčka 50000 Kč, kterou můžete mít bez zbytečného papírování. Rychle a snadno tak můžete mít okamžitě k dispozici finanční prostředky.

Co vám nabízí půjčka 50000 Kč?

Na rozdíl od jiných půjček, které jsou nabízeny na internetu se splatností jen několik málo dní nebo týdnů, si tady můžete půjčit peníze až na 4 roky (maximální doba splatnosti je 48 měsíců). To vám na rozdíl od běžných krátkodobých půjček dává možnost postupně splácet půjčené peníze bez toho, že by to nějak zásadně narušovalo váš rozpočet.

Mezi hlavní výhody, jaké má půjčka 50000 Kč patří:

 • Půjčka od 5000 Kč do 50000 Kč
 • Splatnost půjčky je od 12 měsíců (1 rok) do 48 měsíců (4 roky)
 • Jedná se o bezúčelový úvěr, peníze je tedy možné použít na cokoliv
 • Peníze máte k dispozici do 48 hodin
 • Půjčku je možné získat i se záznamem v registru dlužníků

Jaké podmínky musíte splnit pro získání úvěru?

Mezi základní podmínky, které jsou kladeny na žadatele o tuto půjčku do 50000 Kč, patří především tyto:

 • Minimální věk 21 roků, maximální pak 66 roků
 • Musíte být občanem České republiky, nebo zde mít alespoň trvalý pobyt
 • Je nutné mít prokazatelné zaměstnání (potvrzení o příjmu, výplatní páska, výpis z bankovního účtu apod.)
 • O půjčku mohou žádat i OSVČ, i zde je nutnost doložení příjmu
 • Musíte mít vlastní bankovní účet a mobilní telefon
 • Nesmíte být v exekuci, insolvenci nebo úpadku

Jak si požádat o půjčku 50000 Kč

Vyřízení půjčky je poměrně snadné. Stačí, když ZDE vyplníte základní registrační formulář. Není to nic složitého. Po vyplnění základní registrace, vám budou odeslány přihlašovací údaje, s jejich pomocí se přihlásíte do klientského rozhraní a zadáte žádost o půjčku. Sami si můžete zvolit, kolik peněz byste potřebovali a jak dlouho byste je chtěli splácet. A nebojte se, určitě se neplatí žádné poplatky předem. Dokud nepotvrdíte navrhovanou smlouvu, vše je nezávazné.

Po odeslání žádosti o půjčku začíná schvalovací proces, během kterého můžete být kontaktování prostřednictvím emailu nebo telefonu. V případně kladného vyjádření už pak musíte pouze potvrdit navrhovanou smlouvu a obratem jsou vám odeslány peníze na Váš bankovní účet. Podle zvolené banky, pak můžete mít peníze ještě dnes nebo nejpozději do 48 hodin.

Příklad půjčky, jaká bude splátka a RPSN

Půjčené peníze pak splácíte formou pravidelných měsíčních splátek. Výše splátky se pak odvíjí od zvolené výše půjčky a doby splatnosti. Pokud byste si například chtěli půjčit 50 tisíc korun na dobu jednoho roku, bude Vaše pravidelná měsíční splátka ve výši 4820 Kč. Celkem tedy na splátkách úvěru zaplatíte 57 840 Kč, což odpovídá RPSN ve výši 31,49%.