Pokud byste si tedy vypůjčili deset tisíc korun, pak vás to bude stát jenom 330 korun.

Nejlevnější půjčka před výplatou – peníze ihned na účet

Do příští výplaty je ještě daleko, a vy přesto nemáte peníze? Chybí vám finanční prostředky, a přesto vás trápí nezaplacené složenky, účty nebo nějaké jiné nutné výdaje, které do další výplaty prostě nepočkají? Třeba by vám pomohla krátkodobá půjčka před výplatou až 10000 Kč ihned.

Tato nabídka je nejlevnější půjčka před výplatou, jaká je aktuálně v ČR k dispozici. Posuďte to sami. U této půjčky totiž platíte pouze nízký poplatek. A to pouze 33 Kč (ano opravdu jen třicet tři korun), za každých půjčených 1000 Kč. Pokud byste si tedy vypůjčili deset tisíc korun, pak vás to bude stát jenom 330 korun. A to není moc, že?

Peníze ihned na účet – do 10 minut

Vyřízení tohoto krátkodobého nebankovního úvěru je také velmi rychlé. Vyplníte jednoduchou online žádost o peníze (třeba zde), a do 10 minut pak víte výsledek. To zda, a v jaké výši, vám požadovaný úvěr byl schválen. Sjednané finanční prostředky jsou pak obratem převedeny na váš bankovní účet, a vy je tak máte k dispozici ihned.

Nejlevnější půjčka před výplatou

Jak již bylo zmíněno výše, toto je opravdu ta nejlevnější nebankovní půjčka před výplatou, jakou vůbec můžete sehnat.

Půjčit si můžete částku od 1000 Kč do 10000 Kč, a to bez ručitele, bez zástavy, a bez dokládání vašeho příjmu. Za půjčku se splatností 1 měsíc (tedy 30 dní) pak hradíte pouze jednorázový poplatek ve výši 33 Kč za půjčených 1000 Kč.

Navíc, pokud by se vám to zrovna nehodilo, tak poskytnutou půjčku nemusíte vracet ihned celou. Pokud uhradíte alespoň 10 procent ze zapůjčené sumy a k tomu poplatek za prodloužení, můžete splácení rozložit na delší časové období. Prodloužení splatnosti vždy o jeden měsíc je možné až 5x po sobě. Celková doba splatnosti tedy může být až 150 dní (5 měsíců).

Vyzkoušejte si tuto půjčku zdarma

Aktuálně navíc máte možnost vyzkoušet si tento krátkodobý nebankovní úvěr před výplatou zcela zdarma a bez jakýchkoliv poplatků. Pokud si ihned sjednáte první půjčku a splatíte ji do 14 dní, pak vám nebude naúčtován žádný poplatek. Celou půjčku tak můžete mít na zkoušku zcela zadarmo.

Požádejte si o peníze ještě dnes a do 10 minut je máte