Pokusíme se vám poradit co dělat, abyste si mohli půjčit peníze, i když máte záznam v registru a v bance nebo i jinde vám zamítli vaši žádost o půjčku.

Rychlá půjčka bez registru ihned

K čemu je dobrá půjčka bez registru a co přesně tento název znamená? Proč by vás měl zajímat nějaký registr a co vyplývá z toho, když máte záznam v registru? A kde si půjčit peníze bez nahlížení nebo bez ověřování záznamů v registrech? Pokusíme se vám poradit co dělat, abyste si mohli půjčit peníze, i když máte záznam v registru a v bance nebo i jinde vám zamítli vaši žádost o půjčku.

Rychlá půjčka bez kontrolování registrů

Registry – to jsou specializované databáze, kam banky (a i další finanční společnosti) ukládají informace o svých klientech. O tom kolik, kdy a na jak dlouho si lidé půjčili peníze. O tom, když je někdo pozadu se splácením nebo když dokonce neplatí vůbec. Nejsou to ale jenom bankovní informace. Takových registrů je více a v některých je možné najít informace i o tom, jestli nejste pozadu s placením jiných účtů – třeba za telefon, za plyn, elektřinu nebo vodu, za kabelovou televizi nebo i další služby. A pak existují ještě specializované registry, jako je třeba Centrální registr exekucí nebo Leasingový registr.

Ten, kdo má nějaký „špatný“ záznam v registru pak může mít opravdu velký problém. Informace v registrech se uchovávají dlouhou dobu a k výmazu těchto informací z registrů hned tak nedojde. A banky nebo i jiné společnosti pak při posuzování vaší žádosti třeba o půjčku nebo hypotéku provádí kontrolování registrů. A když tam najdou nějaké špatné záznamy, může to být důvodem k zamítnutí vaší žádosti.

Půjčky bez ověřování v registru – peníze ihned

Vzhledem k tomu že do podobného problému s registrem se velmi snadno může dostat opravdu každý a lidí, který mají záznam, je mnoho, nabízí řada finanční společností specializované půjčka bez ověřování v registru. Zatímco klasické banky jsou poměrně konzervativní a bojí se zvýšené míry rizika, které je spojeno s těmito půjčkami, jiné společnosti jsou ochotnější k uzavření smlouvy, i když najdou záznam v registru. Pochopitelně si za to pak ale nechají zaplatit v podobě vyšší úrokové sazby nebo vám nabídnou menší výši úvěru.

Tyto půjčky bez ověřování v registru (obecně „půjčky bez registru“) nabízí především nebankovní společnosti. Některé se zaměřují na rychlé půjčky před výplatou – krátkodobé úvěry se splatností do 30 dnů. Tam, kromě absence kontroly registrů nebývá požadováno ani potvrzení o příjmu. Jiné nebankovní subjekty pak poskytují standardní úvěry se splatností v řádu měsíců nebo roků. U nich pak ale obvykle bývá požadováno doložení příjmu nebo alespoň nějaká forma ručení (ručitel, zástava apod.).